Poznej Maroko

Dovolená Maroko

Z exotických turistických destinací v Africe je to rozhodně Maroko, které láká turisty nejenom z Evropy, ale také z celého světa (v posledních letech získává podobnou atraktivitu opět i Egypt). V tomto ohledu je dovolená v Maroku velmi vyhledávanou možností, a to díky kombinaci zajímavých lokalit, díky kombinaci příjemného počasí, a také kvalitních hotelových komplexů.

Dovolená v Maroku

To vše tak Maroko dovolená dokáže nabídnout i těm nejnáročnějším klientům. Samozřejmě z hlediska teplot je dovolená v Maroku ideální na začátku, nebo naopak v letních měsících. Na vrcholu sezony je totiž v této oblasti pro našince poměrně velké horko dosahující průměru téměř 40 stupňů. Podrobnosti o počasí v letoviskách Maroka jako je Saidia a Agadir naleznete také na našem webu.

Last minute

Z hlediska důvodů, proč je Maroko dovolená také velmi oblíbenou možností, je to určitě historie celé země, a rozhodně také hlavního města Rabat. Nejenom to nabídne milovníkům aktivní dovolené široké možnosti toho, jak mohou trávit svůj volný čas.

A to hlavně procházkami po zajímavých historických a architektonických stavbách. Milovníky přírody potom Maroko ohromí hlavně svým pohořím Atlas (kde leží naleznete v Mapě Maroka), které nabídne skvosty v podobě vrcholů, které přesahují výšky 4 000 metrů nad mořem.

Dovolenou v Maroku si užijete jako tato slečna

Dovolenou v Maroku si užijete jako tato slečna

Luxusní destinace: Agadir, Casablanca

To hlavní, co ale dovolená v Maroku svým návštěvníkům nabídne, to jsou konkrétní turistické destinace, které jsou během posledních let na velmi vysoké úrovni. Mezi ta nejznámější místa, kam můžete jako turisté vyrazit, se zcela určitě řadí bývalé přístavní město Casablanka, velmi luxusní a moderní destinace Agadir, nebo již zmíněné hlavní město Rabat.

Jižní Maroko: Tanger, Marakeš

Stejně tak lze ale vyrazit i do dalších lokalit, jako je třeba dovolená v Tangeru, nebo nádherné místo Marakéš, které se nachází v jižním Maroku.

Na každém kroku tak Maroko dovolená nabídne nejenom své krásy, ale rozhodně i krásy a chutě své ojedinělé kuchyně, kterou také stojí za to vyzkoušet. Rozhodně totiž dokáže nadchnout. A to především pro to, že je zde používáno různých druhů zajímavých kořenících směsí.

Středozemní moře dovolená

V oblasti středozemního moře je Maroko na jeho samotném kraji a například při volbě dovolené v Saidia se budete koupat ve Středozemním moři.


Dovolená Maroko
3.7 73.33%, 3 hlasů
Tajné nabídky zájezdů do Maroka
Maroko dovolená