Poznej Maroko

Let Praha, Brno, Ostrava & Maroko

Jaká je nabídka letů do Maroka z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů nebo Pardubic? Láká Vás Maroko a hledáte možnosti odletů přímo z České republiky? Pročtěte si článek o odletech z ČR do Maroka.

Najít letenky přímo u letecké společnosti ve směru do Maroka můžete pouze u Prahy. V případě dalších mezinárodních letišť v České republice můžete hledat jak chcete, ale nenajdete. Fungují ovšem charterové lety na linkách nasmlouvaných od leteckých společností.

Lety s CK

Velmi často se především v hlavní letní sezóně objevují přímé lety na charterových linkách i z Ostravy a Brna.

V oblasti pravidelných letů existuje paradoxně přímá linka jen a pouze mezi Prahou a městem Oujda u severní hranice mezi Marokem a Alžírskem. Na toto letiště létá letecká společnost Smart Wings a to vždy v pátek s dobou odletu ve 13:20. Doba přímého letu do Maroka je 3 hodiny a 20 minut.

Pobytové zájezdy

Balíček pobytového zájezdu s letenkou, ubytováním a stravováním dohromady je možné zakoupit s odletem z Prahy již od 9 490 Kč za plnou penzi. V nabídce cestovních agentur najdete v současné době přes 318 zájezdů.

Bohužel aktuálně neexistují a zřejmě v dohledných letech ani existovat nebudou odlety z Pardubic ani Karlových Varů do Maroka. Na tuto variantu proto rovnou zapomeňte. Obyvatelé z těchto regionů se pro svůj let do Maroka musí vydat buď do Prahy nebo do blízkých letišť v Německu.


Let Praha, Brno, Ostrava & Maroko
4.8 95%, 4 hlasů
Tajné nabídky zájezdů do Maroka
Maroko dovolená