Poznej Maroko

Recenze hotelů v Maroku

Které hotely v Maroku jsou ty nejlepší a nejlépe hodnocené? Každý, kdo se chystá na dovolenou, si ji chce užít co nejvíce v klidu bez jakýchkoliv zbytečných překvapení. Právě ty vám může přinést špatně zvolené ubytování a z tohoto důvodu je užitečné si předem najít recenzi hotelu, kam se chystáte, přeci jen v době internetu to není tak těžké a vy zbytečně nemusíte zaplatit za zajíce v pytli.

Nejlepší recenze na hotel v Maroku!

Hotel Riu Palace Tikida Agadir *****Agadiru je podle všeho tím nejlépe hodnoceným. Najdete jej 26 km od letiště, a jelikož byl vystavěn v roce 2012, jedná se stále prakticky o novostavbu. Pokoje jsou krásné, moderně vybavené s klimatizací a terasou nebo balkonem. Hotel ukrytý v zelené zahradě vyúsťující na pláž na jedné straně a na promenádu vedoucí do centra města na druhé straně.

Ukrývá v sobě wellness s krytým i venkovním bazénem, saunu, fitness, dětské hřiště. O vaši zábavu se soustavně stará mezinárodní animační tým. Najdete zde také 3 restaurace (marockou, italskou a tematickou) + neomezenou ala carte, nepřeberné množství barů. Místní pláž bývá bohužel mnohdy přeplněná, jelikož je přístupná také místním obyvatelům, avšak nemusíte se bát, že by na vás nezůstane například lehátko.

Hotel Sofitel Agadir Royal Bay Resort

Hotel Sofitel Agadir Royal Bay Resort ***** je prakticky hned vedle prvního zmiňovaného. Nabízí vám prostorné moderní pokoje s klimatizací a balkonem případně vnitřním posezením, kabelovou televizí a pochopitelně wi – fi připojením. Mimo hlavní restauraci zde naleznete 3 další – marockou, francouzskou a středomořskou, bary, kavárnu, klub. Využít můžete tenisové kurty, fitness, stolní tenis, wellness, vodní sporty na pláži.

Na pláž je třeba přejít akorát promenádu, mimo zázemí pro vodní sporty vám nabízí cokoliv si budete přát, lehátka, osušky, bary i sprchy. Rozhodně se nemusíte bát, že byste se nudili, pokud si nevystačíte sami, hoteloví animátoři se o vás s radostí postarají.

TOP hotel v Agadiru

Hotel Sofitel Agadir Thalassa Sea & Spa ***** a do třetice všeho nejlepšího opět Agadir, zde se to nejlépe hodnocenými hotely jen hemží. V této klidné oáze se budete cítit jako v ráji. Jako předchozí leží prakticky na pláži, stačí pouze přejít promenádu a jste tam. Veškerý plážový servis je zdarma. Stravovat se můžete v jedné ze 3 restaurací, zajít do některého z barů.

Pokud se vám nechce na pláž (podrobnosti o teplotě moře), využijte buďto venkovní bazén nebo krytý s termální vodou. Pakliže vám nestačí wellness, abyste se cítila jako bohyně, můžete zajít také do kadeřnictví. Zdarma si zacvičíte ve fitness nebo si zahrajete tenis na venkovním kurtu. Velkou výhodou je bezbariérová úprava hotelu, díky čemuž je dostupný také pro handicapované.

Atlas Medina & Spa

Hotel Atlas Medina & Spa ***** pro změnu se vydejme do Marákeše. Hotel se nachází přímo v centru, má 234 pokojů a to jak standardní, tak suit i president suit. Avšak nemusíte se bát, že byste na standardu byli nějak šizeni, patří k nim balkon, jsou moderně vybaveny, využijete všech obvyklých služeb jako je wi – fi připojení nebo trezor. Bohužel, minibar je za drobný poplatek stejně jako hotelové wellness. Přímo z recepce se dostanete k bazénu i posezení na terase.

Nejhůře hodnocený hotel

Naopak nejhůře hodnocený je hotel Blue Sea Le Tivoli ****Agadiru. Podle názorů turistů neodpovídá kvalitám, které hvězdičky slibují. Někteří upozorňují na přítomnost švábů nebo plíseň v koupelnách. Dalším problémem je nekvalitní strava, špína v jídelně, kde se pohybují živá zvířata. Na pláži obtěžující odpad, jako posilovna funguje stan v blízkosti hotelu. Proto chcete – li si užít krásnou dovolenou, nenechte se zlákat nízkou cenou.


Recenze hotelů v Maroku
4.4 88%, 5 hlasů
Tajné nabídky zájezdů do Maroka
Maroko dovolená