Poznej Maroko

Saidia

Dovolená a pobyt v Maroku může mít celou řadu podob. Buď to jsou rozsáhlá střediska s luxusními hotely, nebo to mohou být i menší, pro někoho doslova neobjevené lokality. A jednou z takových je rozhodně i Saidia v Maroku. Toto město totiž nadchne hlavně milovníky klidu, ale rozhodně i příjemných teplot (podrobnosti o počasí v Maroku).

Základní popis

Geograficky spadá město do severní oblasti Maroka, a nachází se samozřejmě na samotném pobřeží této země. To znamená ideální výchozí bod v případě, že je Maroko Saidia vyhledávána pro dokonalou dovolenou na místních plážích, u průzračně čistého moře, tedy konkrétně oceánu.

Noční život

Ačkoliv je Maroko Saidia poměrně klidné, rozhodně ale má co nabídnout milovníkům nočního života. Nečekejte sice rozsáhlé diskotéky a velké bary, ale spíše příjemné restaurace. Těmi je Maroko Saidia proslavená, jelikož zde mohou nejenom turisté ochutnat řadu vynikajících specialit, které jsou charakteristické nejenom pro toto město, ale samozřejmě i pro celé Maroko jako takové.

Tipy na zájezdy

Palmy na plážích v Saidia

Palmy na plážích v Saidia

Své však Maroko Saidia nabídne i milovníkům aktivnější dovolené. Může být ideálním výchozím bodem pro to, jak navštívit Alžírsko a jeho zajímavé krásy. Mimo to se ale nedaleko nachází také poměrně velký národní park, který zaručeně nadchne milovníky právě takových krás. Zajímají Vás informace o marocké ambasádě?

Historie Saidia

Milovníci historie zase mohou Maroko Saidia využít k tomu, aby se procházeli po těch nejstarších částech města. A zatímco například Agadir v tomto ohledu nenabídne téměř žádné zajímavé možnosti, město Saidia je v tomto ohledu zcela jiné město, doslova typicky marocké.

Popis a výlety Saidia

Vše doplní také velmi příjemní místní lidé, nebo rozsáhlejší přístav, kterým se lze vydat třeba na zajímavou plavbu lodí. To vše může nyní nabídnout město Saidia v Maroku, ve kterém aktuálně žije okolo 20 000 obyvatel (ve srovnání s Agadirem je to málo), a ti jsou živi jak z rybolovu, tak z rozvíjejícího se turistického ruchu. Navíc umožní každému nasát onu neopakovatelnou atmosféru.

Mapa Saidia


Saidia
4.2 84%, 5 hlasů
Tajné nabídky zájezdů do Maroka
Maroko dovolená